1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stojatoni
Последна активност:
19 Мај 2020
Зачленет:
3 Декември 2012
Мислења:
11
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
22 Мај 1990 (Возраст: 30)
Локација:
Miami, Florida

Сподели

stojatoni

Intern, Машко, 30, од Miami, Florida

stojatoni последен пат беше виден (како):
19 Мај 2020