• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
S
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Zdravo Stojan,

  Me zainteresira tvojot komentar vo vrska so forumot za Java и C# programeri, za nekoja italijanska firma JBT service scrl. Moze li nekako da stapime vo kontakt za da moze da mi kazes nesto povekje za ovaa rabota, bidejki i jas sum zainteresiran za rabotenje vo Italija. Eve ti go mojot mail: [email protected] Mozeme da se dopisuvame ili najdobor e da se slusneme po telefon i mozes da mi go pratis ako ne e problem.

  Pozdrav.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно