• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од stivi

 1. S

  Помош за деца без родители

  Imam i na 2.4 Loco a imam i M2
 2. S

  Помош за деца без родители

  Hardver nemam ne rabotam so takvo nesto ama mislam deka ova bi im brkalo rabota i e dosta interesno nesto ako sakate pisete na mail kaj da go pratam nano stations wirelees outdoor Processor Specs Atheros AR2315 SOC, MIPS 4KC, 180MHz Memory Information 16MB SDRAM, 4MB Flash Networking Interface 1...
На врв Дно