• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од stifler

  1. S

    Препорака за конфигурација

    700евра кеш без монитор хард диск 500гб без аудио картица...да биде он боард за гејминг и мултимедија едитирање...
На врв Дно