1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од stevo15

 1. 40
  Доделено: 1 oктомври 2019

  Допаднати 200 мислења

  Твоите мислења се допаднати 200 пати.

 2. 25
  Доделено: 16 Мај 2019

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 3. 50
  Доделено: 16 Септември 2017

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 4. 30
  Доделено: 31 Август 2016

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 5. 10
  Доделено: 10 Февруари 2016

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 6. 20
  Доделено: 18 Јануари 2016

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 7. 10
  Доделено: 10 Декември 2015

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 8. 10
  Доделено: 7 ноември 2015

  Мобилна верзија

  Читај го форумот со темата за мобилни уреди.

 9. 10
  Доделено: 5 oктомври 2015

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 10. 5
  Доделено: 19 Јануари 2015

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 11. 5
  Доделено: 24 Септември 2014

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот