1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

stevo15's Recent Activity

 1. На stevo15 му/ѝ се допаѓа мислењето на Oktar во темата Mac OS vs Windows.

  Конечно дојдовме и до критериумот според кој можеме да прогласиме победа за Андроид како супериорна платформа. [ATTACH]...

  Screenshot_4.png 14 oктомври 2019 во 16:33
 2. stevo15 одговори на темата Проценка Gigabyte GTX1050Ti.

  Продадена.

  14 oктомври 2019 во 13:34