1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои stevo15 ги следи

 1. DejV'

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. shadowQQ

  Intern, Машко, од Битола
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  20
 3. Дарко Крушјановски

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  20