1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stevo15
Последна активност:
19 Мај 2019 во 11:53
Зачленет:
17 Септември 2012
Мислења:
250
Допаѓања:
195
Поени од трофеи:
175
Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Битола

Сподели

stevo15

Gaining Experience, Машко, од Битола

stevo15 последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 19 Мај 2019 во 11:53