1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои StefanVarak ги следи

 1. DarkEnchanter

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,760
  Допаѓања:
  1,250
  Поени од трофеи:
  492
 2. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,473
  Допаѓања:
  25,515
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. genius

  Gaining Experience
  Мислења:
  357
  Допаѓања:
  235
  Поени од трофеи:
  315
 4. pcdownside

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  119
  Поени од трофеи:
  140
 5. Pilsator

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  407
  Допаѓања:
  107
  Поени од трофеи:
  175
 6. risto tapan

  Intern, 44
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0