1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
StefanVarak
Последна активност:
3 Септември 2014
Зачленет:
19 Август 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
10 oктомври 1991 (Возраст: 28)

Сподели

StefanVarak

Intern, Машко, 28

можам ли на мојот PC кој не е серверски да инсталирам HP 8GB 2Rx4 PC3-10600R-9 Kit РАМ ??? 30 Август 2014

StefanVarak последен пат беше виден (како):
3 Септември 2014