1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
StefanMKD007
Последна активност:
1 ноември 2019
Зачленет:
27 Септември 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
10 Јули 1990 (Возраст: 29)
Локација:
Skopje

Сподели

StefanMKD007

Intern, Машко, 29, од Skopje

StefanMKD007 последен пат беше виден (како):
1 ноември 2019