1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од StefAngel

 1. 137
  Доделено: 25 ноември 2019

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4

 2. 100
  Доделено: 10 Септември 2019

  Зависник

  Постирај 1000 мислења.

 3. 50
  Доделено: 21 ноември 2018

  Активен гик

  Постирај 500 мислења.

 4. 40
  Доделено: 18 Февруари 2018

  Допаднати 200 мислења

  Твоите мислења се допаднати 200 пати.

 5. 25
  Доделено: 4 Јануари 2018

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 6. 30
  Доделено: 10 ноември 2017

  Допаднати 100 мислења

  Твоите мислења се допаднати 100 пати.

 7. 20
  Доделено: 5 Септември 2017

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 8. 10
  Доделено: 12 Август 2017

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 9. 10
  Доделено: 9 Јули 2017

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 10. 10
  Доделено: 1 Јуни 2017

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 11. 5
  Доделено: 27 Јануари 2017

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 12. 5
  Доделено: 6 Февруари 2016

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот