1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by StefAngel

 1. StefAngel
 2. StefAngel
  Bump
  Мислење од: StefAngel, 17 Август 2019 во 17:24 Во форумот: Продавам
 3. StefAngel
  Bump
  Мислење од: StefAngel, 17 Август 2019 во 17:23 Во форумот: Продавам
 4. StefAngel
 5. StefAngel
 6. StefAngel
 7. StefAngel
  Има се вика RX 570 :)
  Мислење од: StefAngel, 16 Август 2019 во 19:33 Во форумот: Oстанато
 8. StefAngel
  Менува
  Мислење од: StefAngel, 16 Август 2019 во 18:10 Во форумот: Процесори, матични плочи и меморија
 9. StefAngel
 10. StefAngel
  Don't feed the troll
  Мислење од: StefAngel, 16 Август 2019 во 12:43 Во форумот: Мобилни телефони
 11. StefAngel