1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат StefAngel

 1. Dzver007

  Intern, Машко
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  60
 2. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 36, од Скопје
  Мислења:
  7,827
  Допаѓања:
  5,008
  Поени од трофеи:
  2,312
 3. skopje_mkd

  Gaining Experience
  Мислења:
  283
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  115
 4. viksa86

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  866
  Допаѓања:
  821
  Поени од трофеи:
  492