1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
StefAngel
Последна активност:
12 Декември 2019 во 20:46
Зачленет:
28 ноември 2015
Мислења:
1,384
Допаѓања:
878
Поени од трофеи:
442
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јуни 1988 (Возраст: 31)

Сподели

StefAngel

On your way to fame, Машко, 31

Крипто сигнали 24/7 https://www.facebook.com/CryptoStef31/videos/2693347187568328/ 8 Декември 2019 во 01:04

StefAngel последен пат беше виден (како):
Прегледува тема PayPal - Ултимативна тема за совети, упатства и општа дискусија, 12 Декември 2019 во 20:46