• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Stefan_

 1. S

  Кој модел на мобилен/смартфон користите?

  NOKIA 6131 со еден гига картица гајле нема
 2. S

  Што грицкате / пиете пред PC?

  грицкам сончоглед :D
 3. S

  Што мислете дали Dota Allstars ке влезе во WCG ???

  heh vo pravo e stefan 50 :50 se sansite
 4. S

  Која игра ја играте он-лајн?

  ja igrav wow no se otkazav mnogu e zarazna
 5. S

  Здраво на сите!

  Dobredojdee
 6. S

  Кој ви е фаворит за Лига на Шампиони 07/08

  Arsenal !!!!
 7. S

  Која е Вашата почетна страна?

  google.com
 8. S

  Македонија-Хрватска, ваша прогноза!

  Bitno e toa sto pobedivme 2:0 super rezultat
 9. S

  eve me pak po podolgo vreme

  Welcome back
 10. S

  1000 :D

  ajde sledniot pat na 2000 da bide heh
 11. S

  clickclickclick

  igrava e zapeza
 12. S

  Најдобра игра од NFS серијалот

  underground 2
 13. S

  Потребна е Вашата помош.

  spored mene PDF mislam deka ke e najdobro
 14. S

  Нова генерација на Пиво! Pivo-kun 2

  enteresna rabota :P
 15. S

  Zdravo

  Zdravo pikasso
На врв Дно