1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Stefan23
Последна активност:
26 Јануари 2015
Зачленет:
14 oктомври 2012
Мислења:
62
Допаѓања:
35
Поени од трофеи:
30

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
23 Септември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Stefan23

Intern, Машко, 28

Stefan23 последен пат беше виден (како):
26 Јануари 2015