1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stefan1984
Последна активност:
15 Февруари 2020 во 01:36
Зачленет:
2 Јануари 2010
Мислења:
87
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
180

Ги следи 1

Роденден:
29 Февруари 1984 (Возраст: 35)

Сподели

stefan1984

Intern, 35

stefan1984 последен пат беше виден (како):
15 Февруари 2020 во 01:36