1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stefan166
Последна активност:
10 Јули 2020 во 03:14
Зачленет:
6 Март 2016
Мислења:
7
Допаѓања:
51
Поени од трофеи:
50

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
22 oктомври 1994 (Возраст: 25)

Сподели

stefan166

Gaining Experience, Машко, 25

stefan166 последен пат беше виден (како):
10 Јули 2020 во 03:14