1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stefan007
Последна активност:
17 Јануари 2011
Зачленет:
27 Јуни 2007
Мислења:
395
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0

Сподели

stefan007

Intern

stefan007 последен пат беше виден (како):
17 Јануари 2011