1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Stefan.Taz
Последна активност:
18 Декември 2018
Зачленет:
30 Април 2008
Мислења:
285
Допаѓања:
31
Поени од трофеи:
215

Ги следи 3

Следачи 2

Роденден:
Јануари 19
Веб-страна:
Локација:
Куманово

Сподели

Stefan.Taz

Intern, од Куманово

Буди добар човек и купај се, да не смрдиш и себи и другима. 21 Мај 2018

Stefan.Taz последен пат беше виден (како):
18 Декември 2018