1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Stefan H.
Последна активност:
24 Февруари 2020 во 12:22
Зачленет:
26 Септември 2012
Мислења:
14
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
6 Мај 1980 (Возраст: 39)

Сподели

Stefan H.

Intern, Машко, 39

Stefan H. последен пат беше виден (како):
24 Февруари 2020 во 12:22