1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Stefan Grozdanovski
Последна активност:
7 Април 2013
Зачленет:
5 Март 2013
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
20
Роденден:
Февруари 20

Сподели

Stefan Grozdanovski

Intern

Stefan Grozdanovski последен пат беше виден (како):
7 Април 2013