• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од stefan.fp

  1. S

    семинарски

    Мислам дека нема таков македонски сајт за семинарски , но има српски сајт на кој морате да пратите своја семинарска во замена за семинарска која ја посакувате од листата.
На врв Дно