1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ste
Последна активност:
27 Февруари 2010
Зачленет:
3 Август 2009
Мислења:
63
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
0

Сподели

Ste

Intern

Ste последен пат беше виден (како):
27 Февруари 2010