1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
staycalm
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 22:51
Зачленет:
3 Декември 2013
Мислења:
17
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
60
Роденден:
12 ноември 1990 (Возраст: 28)

Сподели

staycalm

Intern, 28

staycalm последен пат беше виден (како):
15 oктомври 2019 во 22:51