1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
StarBuck
Последна активност:
11 Јуни 2020
Зачленет:
16 Февруари 2008
Мислења:
1,295
Допаѓања:
48
Поени од трофеи:
502
Роденден:
Август 8
Локација:
Берлин
Занимање:
QA

Сподели

StarBuck

Intern, од Берлин

StarBuck последен пат беше виден (како):
11 Јуни 2020