• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од stanoevski

  1. S

    mi treba tutoriali za Sony Vegas Pro 9

    zdravo koj bi mozel da mi pomogne ili da mi dade sovet kako i preku sto najlesno mozam da go naucam Sony Vegas Pro 9 . Pozdrav ! ;)
На врв Дно