1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stanko
Последна активност:
18 Февруари 2020 во 01:33
Зачленет:
20 oктомври 2013
Мислења:
17
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
70

Сподели

stanko

Intern

stanko последен пат беше виден (како):
18 Февруари 2020 во 01:33