1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Stane

 1. ''TcM>>

  Intern, Машко
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  302
 2. *zare*

  Intern
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. 386ka

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,365
  Допаѓања:
  193
  Поени од трофеи:
  827
 4. ac1d

  Intern
  Мислења:
  410
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  0
 5. Ago

  Intern, 25
  Мислења:
  257
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  0
 6. Ajkula

  Intern
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  170
 7. AMD_fan

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  3,646
  Допаѓања:
  138
  Поени од трофеи:
  627
 8. astojkovski

  Intern, Машко
  Мислења:
  257
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  225
 9. Commie

  Gaining Experience, Машко, 32
  Мислења:
  4,717
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  827
 10. Dark_angelMKD

  Gaining Experience, Машко, од Струга
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  295
 11. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  297
  Поени од трофеи:
  1,227
 12. Jano

  Intern
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  0
 13. jovan krajevski

  Intern
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 14. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,346
  Допаѓања:
  1,086
  Поени од трофеи:
  842
 15. RoyalGuard

  Intern
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  55
 16. sdarko

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,051
  Допаѓања:
  64
  Поени од трофеи:
  385
 17. sonic

  Intern, 40
  Мислења:
  529
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  255
 18. trakilaki

  Intern, 42
  Мислења:
  1,084
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  245
 19. Vlatzki

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,265
  Допаѓања:
  305
  Поени од трофеи:
  602
 20. zlochko

  Intern, 42
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  20