1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ssimovski
Последна активност:
16 Септември 2019
Зачленет:
21 Јануари 2008
Мислења:
21
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
302
Роденден:
27 Мај 1985 (Возраст: 34)

Сподели

ssimovski

Intern, 34

ssimovski последен пат беше виден (како):
16 Септември 2019