1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Srdjan
Последна активност:
27 Мај 2015
Зачленет:
26 Јули 2009
Мислења:
44
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
13 Мај 1987 (Возраст: 33)

Сподели

Srdjan

Intern, 33

Srdjan последен пат беше виден (како):
27 Мај 2015