1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
spoc
Последна активност:
23 Август 2016
Зачленет:
12 Септември 2008
Мислења:
15
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Роденден:
5 Март 1982 (Возраст: 38)

Сподели

spoc

Intern, 38

spoc последен пат беше виден (како):
23 Август 2016