1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SpiroC
Последна активност:
17 Мај 2020
Зачленет:
29 ноември 2013
Мислења:
18
Допаѓања:
77
Поени од трофеи:
110
Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Prilep

Сподели

SpiroC

Gaining Experience, Машко, од Prilep

SpiroC последен пат беше виден (како):
17 Мај 2020