1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
spiro.s
Последна активност:
2 ноември 2019
Зачленет:
10 Март 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
26 Март 1992 (Возраст: 28)

Сподели

spiro.s

Intern, Машко, 28

spiro.s последен пат беше виден (како):
2 ноември 2019