• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Spiritos
Реакции
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења За

  • морам дати казам дека имам 4 души што го сакаат кој даде прв тој ке го земе.принтерот утре у 12 ке ми стигне од куманово.гаранцијата му е од импегна.Јас имам 2 исти такви и ги користам и ми казаа дека боите се пунеле за 250 ден и озело да се пуни до 3 пати.Знаци јави ми се околу 12 ако си заентересиран.Јас се наоѓам кај симпо во карпош 1
    ке ти кажам утре што како мада мислам дека ке го земам само да прашам што пари се тонерите за него јбг.. мора да мислам на иднина :) инаку гаранцијата од кај му е ?? Genel??
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно