• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Spiritos
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • морам дати казам дека имам 4 души што го сакаат кој даде прв тој ке го земе.принтерот утре у 12 ке ми стигне од куманово.гаранцијата му е од импегна.Јас имам 2 исти такви и ги користам и ми казаа дека боите се пунеле за 250 ден и озело да се пуни до 3 пати.Знаци јави ми се околу 12 ако си заентересиран.Јас се наоѓам кај симпо во карпош 1
    ке ти кажам утре што како мада мислам дека ке го земам само да прашам што пари се тонерите за него јбг.. мора да мислам на иднина :) инаку гаранцијата од кај му е ?? Genel??
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно