1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
spiderman
Последна активност:
3 Декември 2011
Зачленет:
16 Април 2007
Мислења:
783
Допаѓања:
44
Поени од трофеи:
265

Сподели

spiderman

Intern

spiderman последен пат беше виден (како):
3 Декември 2011
  1. DaciSS
  2. filipvselena
   filipvselena
   Не дека не сум заинтересиран фан за Apple туку интересите ми се насочени кон друга страна и незнаев за ова.Инфото добро ми дојде.tnx for reply :)
  3. Banzai
   Banzai
   Не се согласувам со твоето мислење, прочитав неколку пати. Дечкото(незнам како му е никот, ме мрзи да побарам) не беше некултурен и нема врска дали е нов или стар член. А и мислам дека спотот е О.К. од уметнички аспект гледано(иако не сум компетентен), но целта(привлекување туристи) не ја исполнува. Ова е мое мислење, и нормално е сите да не се согласуваат со мене :-)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Омилен цитат:
  HUMAN KNOWLEDGE, BELONGS TO THE WORLD
  Музика:
  рок музика во сите варијанти и македонска извoрна народна музика
  Видео:
  http://www.youtube.com/watch?v=HHlrc2zmqZU
  Најчесто користени апликации:
  Mozilla, Internet Exlorer, Mosaic сеуште го има :)
  Омилен спорт:
  Спиење
  Интереси:
  Sex, Rock`n`Roll & Computers

  Потпис

  ...HUMAN KNOWLEDGE BELONGS THE WORLD...
  ...NEVER UNDERESTIMATE THE POWER OF SOCIAL ENGINEERING...
  www.mitnickmacedonia.mk