• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Spec1

 1. S

  Он.нет со "успешен" маркетинг?

  on.net.mk koa kje gi pretrka yahoo i google kje stane svetsko poznata web strana.... ostajte vo makedonija.. glejte na svetsko nivo, oti sekoj internet korisnik na planetava gi poznava i google i yahoo, a on.net.mk 0.02% od korisnicite na internet.. btw- vo makedonija brojot na korisnici na...
 2. S

  Копирање ли е копирање... :-)

  taka e, treba da se ima orginalnost :mad:
 3. S

  Како се инсталира игра која нема setup

  daemon tools i alcohol 120% se najzafrknatite programi, zs najmnogu ti go zaebuvaat hard diskot... znaete kako se vrti CD-to vo CD-ROM-ot, pomislete shto se sluchuva so hard diskot..
 4. S

  Најдобра игра...

  hmm, mislam deka far cry ima mnogu slicen engine so onoj na GTA vice city..
 5. S

  Најдобра игра...

  taka de, zakon e scenarioto na warcraft, defense of the ancients (dota) pozz
 6. S

  Која игра сте ја играле најдолго време?

  kje se naviknesh de .. ne e problem toa, inache se sekjavam koga mi ja dadoa max payne 2kata ja igrav 2 dena bez prekin i ja prevrtev
 7. S

  Која е вашата прва игра на РС?

  buu, pa se sekjavam mnogu dobro na mojata prva igra, ja igrav na 4 8 6kata :) se vikashe Retal .. mnogu jako igrice, a beshe i te6ka :P
 8. S

  Интересни "quotes"

  pari ostavam deka i vicovi kje si pravat na nashite iminja :rofl:
 9. S

  nenormalni...

  ауу б0мбааааа , многу е добро изработено, браво за нив
 10. S

  Искажете ги чувствата!?!

  Ама се нервирааам, па не е фееер... коа играм CS 1.6 ми сецка на димна :( ај ќе видиме за ова, ќе се разберам со графичката и RAM-oт ..
 11. S

  Најдобра игра...

  CS 1.6, DotA no comment :D
 12. S

  Postoi li gejming vo MK

  hmm.. sho znam.. starcraft e mnogu stara igra, pa ushte se igra na svetskite turniri... mislam deka taka kje ostane i za cs 1.6 .. i kako sho kazha unhcR, tie igri stFarno kje ostanat mnogu dolgo vreme vo svetskiot gaming
На врв Дно