1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
spase99
Последна активност:
30 oктомври 2019
Зачленет:
9 Мај 2017
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
17 Јануари 2002 (Возраст: 17)

Сподели

spase99

Intern, 17

spase99 последен пат беше виден (како):
30 oктомври 2019