1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SpaceMarine
Последна активност:
29 Март 2020 во 16:28
Зачленет:
14 Април 2014
Мислења:
10
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
19 Јануари 1990 (Возраст: 30)

Сподели

SpaceMarine

Intern, Машко, 30

SpaceMarine последен пат беше виден (како):
29 Март 2020 во 16:28