1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
spaceboymk
Последна активност:
15 Јули 2020 во 00:08
Зачленет:
28 Септември 2008
Мислења:
19
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
180
Роденден:
1 Мај 1982 (Возраст: 38)

Сподели

spaceboymk

Intern, 38

spaceboymk последен пат беше виден (како):
15 Јули 2020 во 00:08