1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

sp1on's Recent Activity

 1. sp1on одговори на темата Проценка Samsung Galaxy A20e.

  UP 8K.

  19 Јули 2019 во 21:35
 2. sp1on одговори на темата Проценка Samsung Galaxy A20e.

  Up 8500.

  15 Јули 2019 во 23:53