1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат sp1on

 1. Ata

  Intern
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  45
 2. bon_ton

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  10
 3. DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,311
  Допаѓања:
  6,429
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. Luxus

  Intern, 29
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  60
 5. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312