1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Source441
Последна активност:
18 Март 2019 at 16:36
Зачленет:
17 Јануари 2013
Мислења:
62
Допаѓања:
58
Поени од трофеи:
90

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
4 Април 1990 (Возраст: 28)

Сподели

Source441

Gaining Experience, Машко, 28

Source441 последен пат беше виден (како):
18 Март 2019 at 16:36