1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sorovince
Последна активност:
28 Август 2008
Зачленет:
27 Август 2008
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

Sorovince

Intern

Sorovince последен пат беше виден (како):
28 Август 2008