1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sonic
Последна активност:
4 Јуни 2019
Зачленет:
13 ноември 2007
Мислења:
529
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
255
Роденден:
25 Јули 1979 (Возраст: 40)

Сподели

sonic

Intern, 40

sonic последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2019