1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
songoku
Последна активност:
1 Мај 2020
Зачленет:
24 Јули 2009
Мислења:
28
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
170

Ги следи 2

Сподели

songoku

Intern

songoku последен пат беше виден (како):
1 Мај 2020