1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
solo
Последна активност:
29 Август 2019
Зачленет:
9 Септември 2010
Мислења:
18
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65

Сподели

solo

Intern

solo последен пат беше виден (како):
29 Август 2019