1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sokollone
Последна активност:
26 ноември 2018
Зачленет:
4 Април 2016
Мислења:
6
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
10

Ги следи 2

Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

Sokollone

Intern, Машко, од Skopje

Sokollone последен пат беше виден (како):
26 ноември 2018